У латвійській Ризі стартував другий раунд Континентального Кубка IIHF. У стартовому матчі чемпіон України донецький Донбас грав проти кращої команди Іспанії Чурі Урдін із Сан-Себастьяна.

Команда Юліуса Шуплера активно розпочала зустріч, і вже на третій хвилині рахунок зміг відкрити Володимир Чердак. Не збавляючи темпів, донецький клуб продовжив атакувати, але переграти Андера Алькаїна вдалося лише ще один раз. Відзначився Сергій Кузьмик.

Вперше в меншості Чурі Урдін опинився на старті другої 20-хвилинки. Іллі Коренчуку знадобилося 33 секунди, щоб виїхати на вигідну позицію для кидка і переграти воротаря. Далі команди влаштували результативну перестрілку, закинувши дві шайби, самою видовищною з яких стала п'ята шайба Донбасу від Володимира Романенка. Захисник реалізував другу більшість своєї команди кидком з практично нульового кута.

В кінці другого періоду баски жорстко зіграли проти Чердака, розбивши йому ніс. Іманол Ласьєн отримав за свій брудний прийом 5+20, які перенеслися вже на заключну третину гри. Володимир зміг помститися суперникові по-спортивному: вийшовши на лід, Чердак зміг закинути шайбу вже на 18-й секунді нового періоду. В кінцівці матчу Віталій Лялька отримав великий штраф до кінця гри, донеччанам довелося більше уваги приділити обороні, що вдалося – до фінальної сирени рахунок не змінився – 2:6 на користь Донбасу.

Наступний матч Донбас проведе 20 жовтня. О 14:00 донецький клуб почне гру проти ісландського Вікінгара.