В Одесі пройшов Чемпіонат України з кікбоксингу за версією WAKO серед дорослих у всіх ринг - і татамі-дисциплінах (К-1, лоу-кік та фул-контакт, поінт-файтинг, кік-лайт і лайт-контакт). Це один з найважливіших стартів сезону, де визначилися найкращі кікбоксери, які представлятимуть Україну на чемпіонатах Європи та світу.

В Одесі пройшов Чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед дорослих

У Чемпіонаті брали участь понад 600 спортсменів з 80 спортклубів з усіх областей України. Збірна Києва стала найкращою, вигравши командну першість ЧУ. Кияни заробили 38 медалей - 19 золотих, 7 срібних і 12 бронзових.

Збірна Києва показала сильні конкурентні бої як на рингу, так і на татамі. Чемпіонами України в розділі К-1 стали Герасименко Сергій (57 кг), Фостенко Владислав (86 кг), Максим Левченко (+91 кг) і Марина Таран (52 кг).