Система сканування відбитку пальця добре зарекомендувала себе на смартфонах. Тепер подібна система буде введена і на банківських картах. Для проведення операції ідентифікації достатньо буде секунди. Вбудований чіп буде споживати мінімальну кількість енергії і зможе заряджатися при контакті з терміналом. Як показав попередній досвід, такий метод біометричної ідентифікації залишається найбажанішим, на думку користувачів карт Visa. За такий варіант проголосувала половина опитаних клієнтів, повідомляє Fast Company.

Проведене Visa опитування показало, що саме такому способу підтвердження особи серед усіх можливих віддали перевагу покупці, зазначається на сайті компанії. Перші карти зі сканером запропонували клієнтам двох кредитних організацій — Mountain America Credit Union і Bank of Cyprus. Працює система дуже просто: сканер відбитка активується, коли картку вставляють в термінал. Якщо покупець докладе палець, чіп звірить відбиток з архівними та дозволить обробку транзакції — тоді карта блимне зеленим вогником. Якщо палець не доклали, то будуть використані традиційні методи підтвердження — PIN-код або підпис на чеку.

Система повністю автономна: відбиток зберігається на самій карті, а чіп при необхідності підзарядиться прямо від POS-терміналу. Їх оновлювати не потрібно. Представник Visa Марк Нельсен запевнив, що працює все дуже витончено: "Це швидко і непомітно. Мене система пізнає за секунду". Visa вважає, що новий підхід швидко стане домінуючим: "Серед усіх запропонованих варіантів біометричної ідентифікації розпізнавання відбитків пальців отримало найвищий відгук (50%) як бажаний засіб аутентифікації для підтвердження платежів в магазинах".

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, чому смартфони та телевізори зникнуть

Популярні новини зараз
Повинні з'явитися без повістки: кого чекають у ТЦК з 1 квітня За прострочені комунальні платіжки можуть забрати половину пенсії: як ще покарають боржників 3G в Україні більше не буде: до чого готують мобільні оператори Показники лічильника вже не аргумент: українців змушують платити за світло більше, ніж "накрутили"
Показати ще