У мережі з'явилася перша реакція засновника месенджера на рішення суду за позовом Роскомнадзора.

Telegram буде використовувати вбудовані в месенджер методи обходу блокувань, які не вимагають додаткових дій від користувачів, повідомив засновник компанії Павло Дуров.

"Незалежно від наявності блокування, Telegram збереже можливість централізовано розсилати повідомлення всім російським користувачам, інформуючи про розвиток ситуації", - повідомив Павло Дуров, засновник Telegram.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що засновник Telegram Павло Дуров заборонив своїм юристам брати участь у судовому процесі за позовом Роскомнадзора до компанії месенджера.

Про це заявив у своєму офіційному Telegram-каналі Павло Чиков - керівник міжнародної правозахисної групи "Агора", яка представляє інтереси месенджера в Росії.
Про це повідомляють російські ЗМІ, цитуючи адвокатів Дурова.

Захист пояснив таке рішення Дурова його небажанням "легітимізувати відвертий фарс" присутністю своїх адвокатів .

Цю інформацію підтвердив і керівник відділу інформації "Агори" Дмитро Колбасін.

Популярні новини зараз
Подорожчає одна з критично важливих комунальних послуг: який тариф хочуть встановити Monobank "заморожує" особисті кошти українців: хто може залишитися без копійки Почекайте з покупками: виплати пенсій затримають Українці можуть залишитися без опалення та гарячої води: комунальники попередили про ризики
Показати ще

"Наші адвокати не будуть брати участь (засіданні)", - заявив він.

При цьому юрист зазначив, що "суд не залучив Telegram до цього процесу, не надав жодних матеріалів справи і не дав ніякої можливості підготуватися до судового процесу (до розгляду справи про блокування месенджера сам Telergam притягнутий не в якості відповідача, а як зацікавлена особа).

"Ми своєю участю легітимізувати цей фарс не готові", - підкреслив Колбасін.

Він уточнив, що представники месенджера самі запитали довірителя - Павла Дурова - про необхідність їх участі в суді в такій ситуації ".

У відповідь на це засновник Telegram заявив, що його юристам "не варто брати участь у процесі.