Ідея польоту на літаках з електричним живленням обговорюється протягом десятиліть, але лише недавно вона почала набирати популярність. Сьогодні налічується більше дюжини стартапів і компаній, які проводять електромобільні і гібридні прототипи.

Сьогодні розробляються концепції не схожі на ретрофутуристические моделі зі сторінок старих випусків "Популярної науки", і вони не схожі на гравітаційні машини, помічені в "Біжить по лезу" і "Назад в майбутнє". Скоріше, вони в основному виглядають як тонкі, футуристичні гібриди з плоским корпусом з легкого вуглецевого волокна. Але ідея літака, який може злетіти і приземлитися вертикально, буде безпечно експлуатуватися майже повністю залежить від прогресу в технології батареї.

Щонайменше 20 компаній розробляють технології повітряних таксі, в тому числі застарілі виробники літаків, такі як Boeing і Airbus, і гігант Über. Майже всі вони обіцяють побудувати літаки, які є акумуляторними, щоб усунути шум і забруднення, зазвичай пов'язані з вертольотами і лайнерами.

Але політ вимагає неймовірної кількості енергії, і в даний час батареї дуже важкі і занадто дороги, щоб досягти підйому конструкції. Навіть акумулятори Tesla не досить мощні для того, щоб підняти літак і пробути в повітрі кілька хвилин.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам дадуть знижку на продукти 20%: що потрібно взяти в магазин "Іди в Україну, ти, бл**ь, служи": розлючені українці накинулися на працівників паспортного столу в Польщі Що насправді роблять контролери з вашими лічильниками: чого боятися, а чого не варто Оля Полякова дізналася, що вагітна після розлучення: як насправді з'явився Буряковський
Показати ще

Нагадаємо, що аналітична компанія Blannco, яка спеціалізується на ремонті смартфонів, опублікувала звіт з ремонту та безпеки мобільних пристроїв і визначила найбільш ненадійні смартфони на Android і iOS. Дане дослідження опублікувала GSMArena.

Як повідомляв раніше Знай.uа, синій світло від наших смартфонів, ноутбуків і інших цифрових екранів може бути набагато більш небезпечним, ніж вважалося раніше.

Також Знай.uа писав про те, що компанія Xiaomi зазвичай не затягує вихід новинок, які вже були "розрекламовані" в мережі, хоч і часто ще до моменту їх виходу стають відомі їх характеристики.