Починаючи з листопада 2016 року користувачі намалювали близько мільярда зірок в Quick, Draw!, експеримент компанії Google.

Це більше, ніж число реальних зірок на небі, видимих неозброєним оком. У блозі Google також розповіли і про інші підсумки експерименту і примітних спостереженнях.

У минулому році Google запустила проект A. I. Experiments, який повинен продемонструвати можливості штучного інтелекту світу. Всі бажаючі можуть пограти з технологією на практиці за допомогою фотографій, малюнків, мови, музики та іншого в експериментах, доступних на спеціальному сайті.

Однак один із самих цікавих експериментів називається Quick, Draw! ("Швидко, малюй!").

Популярні новини зараз
Побутовим споживачам пригрозили відключенням електроенергії: хто у "чорному списку" Хліб, молоко, м'ясо та навіть яйця: в Україну несеться різке подорожчання на важливі продукти Такої катастрофи українці не бачили 230 років: що відбувається з народжуваністю на фоні війни Українцям вказали на два обов'язкові платежі, які не можна ігнорувати
Показати ще

У ньому всім бажаючим пропонується за 20 секунд зробити начерк запропонованого комп'ютером предмету або тварини. Як тільки малюнок стане досить гарним, щоб алгоритм склав про нього однозначну думку, він дає остаточну відповідь (однак спроби вгадати він починає ще до завершення начерку). При спробі вгадати, алгоритм навчається завдяки індивідуальності кожного малюнка.

З моменту запуску експерименту користувачі намалювали 2,9 мільйонів кішок, 2.9 мільйонів хот-догів і 2.9 мільйонів сніжинок, і всі вони відрізнялися один від одного.

Раніше група біологів під керівництвом Джона Хилдбранда (John A. Hildebrand) з Інституту океанології Скриппс (Сан-Дієго, Каліфорнія) провела аналіз сигналів, які записувалися протягом двох-трьох років. За цей час накопичилося близько 50 мільйонів сигналів.

Для вирішення цієї проблеми вони вирішили застосувати машинне навчання, що означало, що машина повинна сама, без налаштувань вчених, розпізнати характер звуків.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що вчені розкрили строки загибелі Землі.