Віце-президент Lenovo Group Чанг Ченг на свій сторінці в Weibo заявив, що прийдешній флагманський смартфон під назвою Lenovo Z5 з величезним безрамковий екраном отримає цілих 4 ГБ вбудованої флеш-пам'яті.

За словами керівника Lenovo, цього обсягу пам'яті буде достатньо для зберігання 1 млн фотографій, 2000 фільмів у дозволі HD і 150 тис. нестиснутих музичних композицій.

Целеообразность наділення смартфонів таким об'ємом флеш-пам'яті залишається під великим питанням, однак це знову доводить, що можливості смартфонів нічим не обмежуються. Зрозуміло, що здвоєними камерами, безрамочностью та іншими модними фішками зараз вже нікого не здивуєш, і виробники шукають інші способи виділиться. Ціна залишається невідомою, однак Smartisan R1 з 1Тб на борту просять вражаючі 1400 доларів. Даних про ціну Lenovo Z5 поки немає, зате Чанг Ченг підтвердив вихід новинки в наступному місяці.

Популярні новини зараз
Нові правила мобілізації: кому треба готуватися до ВЛК Українцям пенсійного віку нададуть тимчасову допомогу: які документи потрібно подати Відмова від повістки – не порушення? Суд розповів, хто буде правий Українські пенсіонери отримають доплати за стаж: у кого зростуть виплати вже цього літа
Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що компанія Apple запатентувала технологію розпізнавання людських осіб. Тепер ви з легкістю за допомогою свого смартфона знайдете близнюків, а також з'ясувати, хто є власником гаджета по венах.

Нову технологію обладнали біометричної ідентифікацією вен користувача.

Заявку на патент унікальної технології подали ще в 2015 році. Заявка описує використання інфрачервоного випромінювача і приймача, який може виявляти кровоносні судини нижче поверхні шкіри. Система складається з оптичного передавача, який випускає кілька імпульсів інфрачервоного світла в бік тіла користувача, наприклад, руки або обличчя. Інфрачервоне світло може проходити через шкіру і відбиватися від вен користувача, при цьому відбитий світло захоплюється пристроєм, який здатний приймати інфрачервоні промені.

Потім дані, що генеруються відбитим ІЧ-світлом, обробляються для генерації зображення кровоносних судин в межах певної області. Грунтуючись на час прольоту імпульсів, цей метод можна також використовувати для створення тривимірної карти поверхні тіла.