22 квітня відбудеться презентація серії Meizu 15. Варто відзначити, що всі три новинки від китайської компанії отримали популярні на сьогодні дисплеї з співвідношенням сторін 16:9. Однак днями топова версія Meizu 15 Plus засвітилася в AnTuTu.

Також Meizu не починала погоню за топовим чіпом Snapdragon 845, а наділить флагман Meizu 15 Plus чіпсетом у виконанні Samsung, правда, тогорічним. Чутки про це підтвердилися і даними тестування, які з'явилися в популярному бенчмарку AnTuTu. Найімовірніше, новий Meizu 15 Plus оснащена процесором Exynos 8895.

Синтетичний тест зміг визначити, що флагман отримав QuadHD дисплей, 6 Гбайт оперативної і 64 Гб постійної пам'яті. Працює прототип під управлінням Android 7.0 Nougat, але є надія, що, як і належить флагману 2018 року, він отримає більш нову версію операційної системи. Відомо, що в один день з анонсом лінійки Meizu 15 відбудеться реліз фірмової оболонки Flyme 7, яка побудована на основі Android Oreo.

Популярні новини зараз
Українські пенсіонери отримають по 500 гривень "бонусу": хто у списку "літніх" щасливчиків Це має робити кожен, хто має смартфон: чохол і скло на екран не захистять В Україні готується революція у житловій сфері Показники лічильника стануть недійсними: споживачів застерегли від неприємностей з платіжками
Показати ще

Що стосується інших характеристик Meizu 15 Plus, то за даними сайту TENAA, він має селфи камерою на 20 Мп, подвійним основним модулем на 12 Мп + 20 Мп і акумулятором на 3430 Маг. За чутками, флагман отримав AMOLED-матрицю і зможе створювати знімки з 3-кратним оптичним зумом.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що експерти заявили, що спливаючі повідомлення різних додатків викликають проблеми у власників iPhone.

Фахівці стверджують, що повідомлення, які з'являються часто і у великій кількості, здатні кого завгодно вивести з себе. Якщо у користувача виходило змінити налаштування і впоратися з цією проблемою, то через деякий час повідомлення знову виникають на екрані смартфона. Експерти вирішили порівняти, як працює ця система, на найбільш популярних операційних системах Android і IOS.

Виявилося, що необхідно було здійснити велику кількість роботи з маніпуляціями з включення і відключення багатьох функцій для налаштування повідомлень на обох типах операційних систем.