У списку 25 найбільш відвідуваних українськими користувачами сайтів продовжують залишатися російські соціальні мережі і сервіси, але їх вплив скорочується.

Про це свідчать оприлюднені Інтернет-Асоціацією України дані досліджень інтернет-аудиторії України за квітень.

Відомо, що на засіданні Комітету Інтернет Асоціації України з питань інтернет-реклами оголошені дані досліджень інтернет-аудиторії України за квітень, яка виконується на замовлення Інау компанією Factum Group Ukraine.

За підсумками квітня 2018 р. на базі медіа-панелі чисельністю 5 тис. осіб визначено список популярних доменів, що відвідуються українськими користувачами.

У загальному рейтингу, вже стабільно, перше місце в перевагах української аудиторії зайняв google, на другому місці – youtube.com, а третє посів facebook.com. "Вконтакте" і "Яндекс" зберегли у квітневому рейтингу 4 і 7 місця, але розгубили частину аудиторії. Єдиними з російських доменів, хто збільшив популярність в Україні за квітень, стали odnoklassniki(ok.ru), які повернули собі загублену 8 позицію в загальному заліку, і mail.ru, яким зовсім трохи вдалося обігнати rozetka (.ua/.com.ua) по окремим показникам і опинитися на 13 рядку рейтингу.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що в 2018 році Apple, за чутками, представить три моделі iPhone, одна з яких буде недорогий. Аналітик компанії Rosenblatt Джун Жанг повідомив, які кольори корпусу будуть в цій моделі.

За словами Жанга, Apple випустить недорогий iPhone в жовтому, рожевому і блакитному кольорах. Ймовірно, компанія вважає, що це приверне молоду і небагату аудиторію. У США ця модель буде коштувати від 550 до 650 доларів залежно від обсягу пам'яті.

Жанг також розповів, що до 2019 року Apple перейде на використання потрійного камери. Така конструкція смартфонів дозволить компанії додати нові можливості в платформу доповненої реальності ARKit.