Дослідники компанії з безпеки руху залізничного транспорту провели кілька експериментів і з'ясували, що управління потягом можна буде зламати через відкриту мережу Wi-Fi.

Експерти з Pen Test Partners виявили, що хакери з легкістю зламають систему поїзда, і зможуть управляти, лише підключившись до відритої мережі Інтернету. Небезпека полягає в тому, що в багатьох залізничних компаніях мережі Wi-Fi не поділяються на громадські і для співробітників компанії. Тобто, отримавши доступ до громадської мережі, хакер зможе отримати будь-які дані, як співробітників, так і управління самим складом. Крім цього, під час експериментів з'ясувалося, що таким способом можна отримати номери і паролі банківських карт, за допомогою яких користувачі могли оплачувати послуги в поїзді.

Щоб уникнути таких проблем, потрібно просто відокремити мережу для співробітників залізничних компанії від суспільної.

Крім того, всі паролі потрібно регулярно оновлювати. Підкреслюється, що так і не надійшло точної інформації, в якій саме залізничної компанії знайшли подібну проблему.

Нагадаємо, що смартфони від китайської компанії Xiaomi найближчим часом зможуть позмагатися з пропозиціями від інших компаній за якістю зйомки. Генеральний директор Xiaomi Лей Цзюнь повідомив, що корпорація бере курс на поліпшення камер в своїх телефонах.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що в 2018 році Apple, за чутками, представить три моделі iPhone, одна з яких буде недорогий. Аналітик компанії Rosenblatt Джун Жанг повідомив, які кольори корпусу будуть в цій моделі.

За словами Жанга, Apple випустить недорогий iPhone в жовтому, рожевому і блакитному кольорах. Ймовірно, компанія вважає, що це приверне молоду і небагату аудиторію. У США ця модель буде коштувати від 550 до 650 доларів залежно від обсягу пам'яті.

Жанг також розповів, що до 2019 року Apple перейде на використання потрійного камери. Така конструкція смартфонів дозволить компанії додати нові можливості в платформу доповненої реальності ARKit.