Вчені з Брістольського університету проаналізували 800 мільйонів повідомлень в Twitter і виявили, які емоції найчастіше виявляються пов'язані з певним часом доби.

Основою дослідження стали повідомлення, опубліковані британцями в Twitter в період з 2010 по 2014 рік.

Завдяки аналізу цих твітів, дослідники створили алгоритм, який автоматично відбирав публікації: кожні 10 хвилин він "захоплював" 100 останніх твітів, опублікованих у 54 найбільших містах Великобританії. Потім програма відсіяла всі привітання з святами, оскільки в них часто зустрічаються прикметники, що описують емоції, але не мають відношення до почуттів автора в даний момент. Після цього алгоритм проаналізував, які слова найчастіше зустрічаються в повідомленнях кожного з 10-хвилинних інтервалів.

Популярні новини зараз
Віддавати по 10% від пенсії не доведеться: "Київстар" порадував стареньких бюджетним тарифом На школи тепер чекають масові перевірки: батьки домоглися свого В Україні готується революція у житловій сфері Як в інших країнах звикли підтирати попу і чому на нас дивляться, як на дурнів: вся справа в культурі
Показати ще

У попередніх дослідженнях такого роду вивчалися в основному добові патерни позитивних і негативних емоцій. У новій роботі автори виділили кілька більш вузьких категорій. Наприклад, серед негативних емоцій окремо розглядалися гнів, смуток і втому.

Виявилося, що у кожної негативної емоції є добовий "графік" (у позитивних емоцій залежність від часу доби була менш помітна). Найбільш чітко цей зв'язок простежувалася у втоми і гніву. Максимально гнівні твіти з'являлися в мережі близько 2 годин ночі.

Раніше NASA повідомило, що запустить у космос "кубсаты". Це маленькі дрони, які дозволяють дослідникам тестувати нові технології, а їх відносно просте внутрішнє пристрій дає досвід для вчених.

Один такий кубсат, недавно випущений на орбіту з борту Міжнародної космічної станції, є важливим прикладом використання супутників цього класу для цілей астрономічних досліджень.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що знайдено спосіб запустити конвеєр геніїв".