У першому році ігрового івенту Dota 2 Battle Pass, гравці досягли 2000 рівня отримували призи: фізичну статую немовляти Рошана. Ці призи вже побачили своїх одержувачів. Однак, вони настільки погані, що Valve довелося вибачитися і оголосити, що нова версія буде зроблена і відправлена призерам замість старої.

Самі представники Valve зізналися, що статуя "має низьку якість продукції".

"Ми приносимо вибачення нашим фанам за це", - йдеться в заяві, - "якість призу набагато нижче очікуваного. Ми збираємося почати з нуля створення нової статуї як можна швидше, щоб доставити кожному призеру нову версію гравцям, які це заслужили."

Популярні новини зараз
Залишать голими та босими: комунальники пообіцяли "не райдужну перспективу" всім боржникам Що насправді роблять контролери з вашими лічильниками: чого боятися, а чого не варто Українцям вказали на два обов'язкові платежі, які не можна ігнорувати Твоєї бабусі потрібно лише 90 грн: найпростіші тарифи від Київстар, lifecell та Vodafone
Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що компанія Apple запатентувала технологію розпізнавання людських осіб. Тепер ви з легкістю за допомогою свого смартфона знайдете близнюків, а також з'ясувати, хто є власником гаджета по венах.

Нову технологію обладнали біометричної ідентифікацією вен користувача.

Заявку на патент унікальної технології подали ще в 2015 році. Заявка описує використання інфрачервоного випромінювача і приймача, який може виявляти кровоносні судини нижче поверхні шкіри. Система складається з оптичного передавача, який випускає кілька імпульсів інфрачервоного світла в бік тіла користувача, наприклад, руки або обличчя. Інфрачервоне світло може проходити через шкіру і відбиватися від вен користувача, при цьому відбитий світло захоплюється пристроєм, який здатний приймати інфрачервоні промені.

Потім дані, що генеруються відбитим ІЧ-світлом, обробляються для генерації зображення кровоносних судин в межах певної області. Грунтуючись на час прольоту імпульсів, цей метод можна також використовувати для створення тривимірної карти поверхні тіла.