На площі Чезаре Беккаріа у рамках Міланського тижня дизайну встановили невеликий будинок, повністю надрукований на 3D-принтері.

Автори проекту — бюро CLS Architects і Arup — продемонстрували новаторську ідею будівництва з безвідходної технології, повідомляє Admagazine.

У будинку площею 100 метрів квадратних є все необхідне для життя: вітальня, спальня, кухня, ванна кімната і навіть невеликий сад на даху. Вигнуті бетонні стіни тут виглядають як стильне дизайнерське рішення і відмінно гармонують з витонченими латунними елементами в інтер'єрі.

Будинок складається з 35 модулів, кожен з яких був надрукований за 60-90 хвилин. Повністю будинок був надрукований всього за 48 годин. Його легко можна розібрати і зібрати знову, тому після фестивалю будівля буде перенесено з площі на нове місце.

3D Housing 05

We’re unveiling our 3D Housing 05 project in Milan, Italy, today as part of the Salone del Mobile design festival. The 3D printed concrete house is made up by a portable robot and showcases how printing technology is ready to take on more complex structures in a sustainable and efficient way. http://ow.ly/6oU430jvTbu

Популярні новини зараз
"Нафтогаз" попередив усіх: потрібно встигнути до 25 квітня Два тарифи на воду: нові ціни встановили для мешканців багатоповерхівок та приватного сектору Розписуватися буде не потрібно: коли повістка вважатиметься врученою На школи тепер чекають масові перевірки: батьки домоглися свого
Показати ще
Posted by Arup on Monday, 16 April 2018
Plans for Europe’s first 3D printed concrete house unveiled by Arup and CLS Architects

Getting ready for the next week’s Salone del Mobile in Milan, Italy: our structural engineers and materials consultants are working with CLS Architects to finish a new 3D printed house featuring concrete modules that can be printed on-site by a portable robot, then disassembled and relocated sustainably and affordably. http://ow.ly/Lu5s30jtuDc

Posted by Arup on Friday, 13 April 2018
Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що їжу можна не тільки зварити або посмажити, але і надрукувати на 3D-принтері – адже це швидко, зручно і незвично. Такий концепт існує вже кілька років, і вчені прогнозують, що в найближчому майбутньому подібні пристрої з'являться на кожній кухні.

На даний момент друк страв на 3D-принтері займає зовсім небагато часу. Наприклад, для приготування шоколадного десерту необхідно близько 10 хвилин.

Як повідомляв портал "Знай.uа", співробітники Каліфорнійського університету в Девісі навчилися роздруковувати на 3-D принтері частинки сполучної тканини. Для досягнення цієї мети фахівці використовували ДНК-направляються клітини.

За словами експертів, зараз технології розвиваються бурхливо, але це не дозволяє вченим створювати складні структури органів. Американські фахівці зробили справжній прорив, надрукувавши на 3-D принтері форми живих клітин в будь-якій бажаній формі, заздалегідь заданої людьми. Зробити це дозволив спосіб генно-направляється з'єднання клітин.