Військово-повітряні сили Сполучених Штатів розпочали розробку гіперзвукової крилатої ракети, на яку не пошкодували мільярд доларів.

Про це повідомляє Independent.

Розробкою надсучасної крилатої ракети займеться оборонний гігант США Lockheed Martin.

Якщо гіперзвукова зброя пройде успішні випробування, компанія-розробник може заробити до 928 мільйонів доларів.

Популярні новини зараз
Monobank "заморожує" особисті кошти українців: хто може залишитися без копійки Почекайте з покупками: виплати пенсій затримають Життя стане солодшим без цукру: в Україні супермаркети оновили ціни на сіль, майонез та кетчуп Українські пенсіонери отримають по 500 гривень "бонусу": хто у списку "літніх" щасливчиків
Показати ще

У чому необхідність цих ракет

Як повідомляється, ВПС США заявили про це незабаром після того, як глава стратегічного командування США генерал Джон Хітенс попередив американських сенаторів про те, що у країни на даний час немає "ніякого захисту" від гіперзвукових ракет.

"І Росія, і Китай активно використовують гіперзвукові можливості. Ми спостерігали, як вони перевіряють ці можливості", - сказав він на слуханнях у сенаті минулого місяця.

За кілька днів до цього, 1 березня, в посланні Федеральним зборам президент РФ Володимир Путін оголосив про створення в Росії гіперзвукового авіаційного ракетного комплексу "Кинджал". Він стверджує, що його ракета обладнана ядерною енергоустановкою і має необмежену дальність польоту і можливості обходу систем ПРО.

Росія показала світові свою розробку

Нагадаємо, Росія таємно випробувала ракети протисупутникового перехоплення системи протиракетної і протикосмічної оборони А-235. Відомо, що тестування відбулося 26 березня в Плесецьку. Пентагону вдалося його зафіксувати.

Момент запуску нової міжконтинентальної балістичної ракети важкого класу "Сармат" Міністерство оборони Росії продемонструвало всьому світові. Кадри запуску були опубліковані в YouTube, на сторінці оборонного відомства РФ.

Дивіться: вибух ракет на старті

Як повідомляв портал "Знай.ua", світ стоїть на порозі Третьої Світової війни. Останнім часом такі заголовки можна часто побачити в ЗМІ. Але чи так це насправді? Третя світова війна - це конфлікт, який гіпотетично може розгорітися між різними державами.

Ще в 20 столітті багато людей передбачували війну, яка могла виникнути через використання ядерних боєголовок або інших причин. Так, найбільш ймовірними противниками вважалися: Індія і Пакистан, КНДР і Іран, Росія і США.