11 липня в Москві відбувся матч півфіналу чемпіонату світу між збірними Хорватії та Англії. Хорвати перемогли 2: 1.

Як повідомляє Знай.Спорт, англійці вийшли вперед у першому таймі завдяки швидкому голу Кирана Тріпп'єр зі штрафного, а хорвати в другому таймі відігралися зусиллями Івана Перішіча.

Втретє поспіль команді Златко Даліча довелося грати додатковий час. У другому екстра-таймі Маріо Манджукич забив переможний гол! Хорватія здобула вольову перемогу і вперше в своїй історії вийшла в фінал чемпіонату світу, де 15 липня зіграє з Францією в Москві.

Як все було:

На 5-й хвилині за англійців гол зі штрафного забив Кіран Триппье. В результаті Англія виграла перший тайм з рахунком 1:0.