25-річний чоловік з китайської провінції Хунань проковтнув 87 цвяхів і 7 канцелярських кнопок.

Цю інформацію повідомляє Daily Mail.

Так, в один з госпіталів провінції Хунань звернувся хлопець з скаргами на біль в животі. Після рентгену з'ясувалося, що в його грудній клітці десятки цвяхів завдовжки 4-5 сантиметрів. Ще кілька цвяхів розташовувалися в області тазу.

Пацієнту зробили операцію на наступний день. Близько чотирьох годин працювали хірурги, витягуючи з організму чоловіка цвяхи. Канцелярські кнопки серез свій невеликий розмір, змогли самостійно пройти через кишечник. Лікарі стверджують, що вони покинуть організм природним шляхом.

Спочатку чоловік говорив, що випадково з'їв пареный пиріжок з цвяхами. Незабаром з'ясувалося, що він ковтав цвяхи та кнопки після сварки з дівчиною, яка погрожувала йому розставанням. У лікарні він залишив їй прощального листа на випадок, якщо лікарям не вдасться відшукати його батьків.

Нагадаємо, що ети "ключі" до ідеальних відносин допоможуть побудувати гармонійний і щасливий шлюб з коханою людиною. Читай про це в матеріалі Clutch.

1. Справжня любов

Це безкорисливе бажання зробити щасливою іншу людину. Якщо ти любиш, то не чекай нічого від людини натомість. Якщо потрібні подарунки і квіти – це вже бажання отримати матеріальні блага. Це не справжнє почуття, а звичайний розрахунок.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", представниці прекрасної статі страждають нападами мігрені в три рази частіше, ніж чоловіки через гормони. Про це заявили фахівці з Університету Ельче після вивчення величезної кількості спеціальної літератури з даної тематики.

Також портал "Знай.uа" повідомляв про те, що сама солодка парочка шоубізу подає на розлучення.