У середу, 16 травня, з'явилася інформація про те, що член вищої ради "Єдиної Росії" Юрій Котлер виявлений мертвим у квартирі в центрі Москви. Причина смерті - вогнепальне поранення в голову. Поліція з'ясовує, було це вбивство чи самогубство. Про це повідомляють російські ЗМІ, посилаючись на джерела в правоохоронних органах.

"Юрій Котлер виявлений із вогнепальним пораненням у голову у квартирі на Великій Нікітській вулиці в Москві. За попередньою інформацією, чоловік покінчив життя самогубством", - сказало джерело.

Тривогу підняла дружина Котлера, яка проживає у Франції. Кілька днів Юрій не виходив на зв'язок.

У водія були ключі від квартири, і він вирішив перевірити, чи все в порядку, але двері були зачинені зсередини. Тоді водій викликав поліцію і рятувальників, щоб розкрити замок. Там і знайшли тіло політика.

Котлер увійшов до експертної ради "Єдиної Росії" в лютому поточного року. До цього він був старшим віце-президентом ВТБ, а також працював заступником гендиректора ПАТ "Новоросійський морський торговельний порт".

Нагадаємо, звільнення помічника президента Росії і куратора "Л/ДНР" Владислава Суркова можливо через те, що він став занадто небезпечним для Володимира Путіна.

Народний депутат від фракції "Народний фронт" Юрій Береза ​​прокоментував звільнення Суркова, заявивши, що це ім'я пов'язано з усією злістю Росії проти України - від анексії Криму до вирішення разом із продовженням війни в Донбасі.

Крім того, Сполучені Штати закликають владу України діяти законним чином під час обшуків у засобах інформації, і в той же час розуміють стурбованість країн світу "інтенсивною пропагандою" з боку Росії.

"Арешти журналістів або обшуки в засобах інформації, якщо це відбувається, мають робитися відповідно до закону. Це те, що передбачає міжнародне право в галузі прав людини", - зазначила прес-секретар.

Дивіться сюжет про РФ

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", правозахисники розкрили злочини путінських нелюдей в Україні.