Генеральний директор SpaceX і Tesla в серії своїх постів в Twitter зробив дуже гучну заяву, звинувативши британського дайвера, який брав участь у місії по порятунку дітей в Таїланді - "хлопець-педофіл".

Маск навіть написав, що готовий поставити гроші на це, але потім видалив всі образливі повідомлення, пише TechCrunch.

Журналісти відзначають, що це була справжня істерика з боку Маска. Вона була викликана інтерв'ю британського дайвера Вірна Ансворта, який назвав маленький підводний човен Маска "PR-трюком".

Популярні новини зараз
Червень принесе не лише тепло, а й гроші: хто отримає нову пенсію Українцям вказали на два обов'язкові платежі, які не можна ігнорувати Готуйте гаманці: скільки доведеться платити за електрику та газ з 1 травня Потрібно встигнути: українцям, з квитанціями за світло на руках, назвали важливу умову
Показати ще

"У нього було відсутнє розуміння завдання і реальних умов, в яких проводилася рятувальна операція, лінійні розміри човна і його жорсткий корпус не дозволили б йому просунутися вглиб і на милю. Маск особисто прибув на місце проведення рятувальної операції, але практично відразу його попросили залишити місце події. Свій човен він може запхати в одне місце", - говорив Верн Ансворт.

У відповідь на це Ілон Маск у своєму Twitter назвав опонента педофілом, зазначивши, що не бачив Ансворта на місці інциденту, а рятували дітей тайські морські піхотинці "по-справжньому круті".

Користувачі звернули увагу Ілона Маска, що він обзиває педофілом людину, яка врятувала життя дітей. Багато хто помітив, що така поведінка безвідповідальна і небезпечна, якщо враховувати розмір аудиторії його блогу. Трохи пізніше Маск видалив скандальний твіт і відповіді на нього.

Раніше, глава Space X і Tesla Ілон Маск поставив під сумнів компетентність тайських рятувальників, які відмовилися використовувати його міні-субмарину для порятунку дітей із затопленої печери Кхао Луанг.

Зазначимо, печера Тхам Луанг в Таїланді – найбільш обговорювана тема: там застрягла дитяча футбольна команда разом з тренером.

Над порятунком бідолах працюють ряд місцевих і міжнародних експертів, до операції приєднався навіть американець Ілон Маск, який, таким чином, випробував свою субмарину.

Влада спільно з усіма службами прорахувала різні варіанти порятунку дітей: від свердління отворів в гірській породі до гіршого – очікування до осені поки не зійде вода і протягом цих кількох місяців забезпечувати дітей необхідними речами. Проте врешті-решт зупинилися на варіанті з підводним плаванням – і 8 липня почалася рятувальна операція.

Як повідомляв портал "Знай.uа", у Таїланді помер Самарн Кунан - колишній військовий дайвер, офіцер ВМС, який зголосився рятувати дітей, які застрягли в затопленій печері. Чоловік доставляв "в'язням" кисневі балони, а по дорозі назад втратив свідомість. Його довго намагалися відкачати в реанімації, але спроби медиків виявилися марними: 38-річний Кунан помер на 13-й день операції.