7 липня в Сочі відбувся матч 1/4 фіналу чемпіонату світу між збірними Росії та Хорватії. Про це повідомляє Знай.Спорт.

Першими рахунок відкрили росіяни після голу Дениса Черишева на 31-й хвилині. Але на 39-й хвилині хорвати відігралися завдяки голу Андрія Крамарича, який забив головою після пасу Маріо Манджукіча.

У другій половині зустрічі голів забито не було і справа перейшла до екстратаймів.

На 101-й хвилині екс-захисник Динамо Київ Домагой Віда після точного удару головою вивів Хорватію вперед. Але на 115-й хвилині Маріо Фернандес своїм ударом головою зрівняв рахунок у матчі. В підсумку матч завершився внічию 2:2 і все вирішувалося в серії пенальті.

Заплатите від 17 000 до 51 000 грн: українців попередили про штрафи з 1 квітня Боргів не обібратися, якщо забудете про це: українцям нагадали про важливу процедуру Показники лічильника вже не аргумент: українців змушують платити за світло більше, ніж "накрутили" Нова смертельна хвороба набирає обертів - "корона" допомогла їй обійти імунітет

В "лотереї" фортуна посміхнулася хорватам, які перемогли з рахунком 4:3!

У фіналі команда Златко Далича зіграє зі збірною Англії, яка перемогла збірну Швеції (2:0).

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що результат матчу Росія-Хорватія передбачив пухнастий оракул. Сочинська видра по імені Гаррі, яка зарекомендувала себе як один з найточніших прогнозистів на ЧС-2018, передбачила результат чвертьфінального матчу Росія-Хорватія. Тварині запропонували два м'ячі з прапорами команд-суперниць. Видра Гаррі підпливла до м'яча з хорватським прапором, що має означати перемогу Хорватії в півфіналі.

Ми також писали, що матч Росія-Хорватія опинився під загрозою зриву через стихію, яка не пожаліла російське місто Сочі. Напередодні матчу ЧС-2018 між збірними Росії та Хорватії місто Сочі, в якому повинна відбутися гра, пішов під воду через сильну зливу.

Як пишуть місцеві засоби масової інформації, вдень, 6 липня, на російське місто обрушився справжній тропічна злива. Негоду відчули на собі жителі всіх районів міста. Підкреслюється, що всього за годину на місто обрушилася місячна норма опадів.