Аби низка російських олігархів не підняли такий невигідний після виборів бунт у президента РФ Володимира Путіна вже давно заготовлений сценарій, аби тримати всіх бізнесменів "у кулаці".

Таку думку висловила нещодавно російська опозиціонерка Ольга Курносова:

"Проблема в тому, що олігархи - досить полохлива субстанція, власне, то найперше справу Бориса Ходорковського, вона мала своєю основною метою залякати олігархат, і в цьому сенсі була дуже ефективною. Багато хто говорить, що такого рівня людей не заарештовували з часів Ходорковського. Тому тут весь час йдуть спеціальні заходи, щоб тримати олігархів "в тонусі", - вважає вона.

За словами Курносової, всі наближені до Путіна "золоті гаманці" переконані: зможуть вирішити будь-яку проблему вже традиційним способом, тобто – за допомогою корупції:

"І рівно в той момент, коли вони повністю програють, отримують або порушену кримінальну справу і їх садять, або вони встигають емігрувати, але залишаються без грошей. Ось розуміють, що щось треба робити ось саме в той момент, коли їх вже залишили без грошей. Я не знаю, що у них повинно статися, щоб на них знайшло просвітлення свідомості і розуміння того, що якщо не почати системно змінювати ситуацію, то рано чи пізно вони все залишаться без грошей", - підсумувала опозиціонерка.

Як відомо, днями Адміністрація президента США Дональда Трампа заявила про намір запровадити чергові санкції проти представників правлячої еліти РФ за втручання в американські вибори 6 квітня:

"Санкції проти олігархів були заплановані до отруєння колишнього російського подвійного агента і його доньки у Британії, але люди, знайомі з п’ятничним рішенням, стверджують, що нові заходи, швидше за все, підвищать градус дипломатичної напруженості між Москвою і Заходом", - йшлося в повідомленні.

"Ми зосереджені на тиску на Росію за її постійні зусилля, спрямовані на дестабілізацію України, окупацію Криму, втручання у вибори, а також її ендемічну корупцію та порушення прав людини", - зазначила представник Мінфіну США Сігал Манделкер.

Дивіться: США запровадять нові санкції проти російських олігархів

Як повідомляв портал "Знай.ua", США планують ввести нові санкції щодо російських мільярдерів, які пов'язані з Путіним.  Кілька найбагатших росіян, пов'язаних з президентом РФ, можуть потрапити під дію цих санкцій. Такий крок робить дозволяє закон, який був прийнятий в покарання Москві за втручання в президентські вибори США 2016 року, анексію Криму і дії в Сирії. На даний момент Москва не дає офіційних коментарів.