Шахраї облапошили сина засновника "Царьград ТВ" на 3,2 млн руб

У Росії шахраї обдурили сім'ю засновника відомого пропагандитсткого інформканалу "Царьград ТБ". Про це повідомляє Telegram-канал Mush.

Повідомляється, що жертвою "розводил" став його син Кирило Малофєєв. На даний момент розслідування щодо інциденту проводять органи правопорядку.

Схема, за якою "розвели" сина засновника інформканалу "стара як світ". Вони знаходять, так званого, "милосердного" і жалісливо просять його про допомогу. До Кирила звернувся якийсь Таріел Гелашили, який "попросив підсобити по життю, нібито бізнес прогорить і все в цьому ключі".

Популярні новини зараз
Ухилянтам готують суворі обмеження: зроблять все, щоб йшли до ТЦК На ТЦК чекає колапс: терміни поставили в глухий кут Які електроприлади "тягнуть" найбільше - зараз це дуже важливо знати Тікали від мобілізації, а потім їли своїх мертвих дітей: українцям нагадали історіїї 100-річної давнини
Показати ще

"Для порятунку життя і гідності Таріка потрібно було всього 3 мільйони 200 тисяч рублів. Кирило вирішив допомогти. Однак повернення боргу довелося чекати надто довго. Настільки довго, що навіть татові Кирила стало зрозуміло - це кидалово, син мій. Костянтин Малофєєв вручив Кирилу свого адвоката і разом вони вирушили подавати заяву", - пишуть на каналі.

Відзначимо, "Царьград ТВ" - російський інформаційно-аналітичний інтернет-телеканал, заснований російським бізнесменом Костянтином Малофєєвим. Виступає з ультраконсервативних і монархічних позицій. Новини каналу не раз ловили на нахабній пропаганді та брехні з ухилом на звеличення нинішнього президента РФ Володимира Путіна.

Як раніше сообащал портал "Знай.uа", британський медіарегулятор Ofcom відкрив сім нових розслідувань щодо телеканалу RT.

Відзначається, що претензії стосуються "питання про належноу неупередженість новинних і документальних програм телеканалу".

"Після подій у Солсбері ми спостерігаємо значне збільшення на RT числа програм, які ми вважаємо, вимагають розслідування як потенційні порушення кодексу мовлення Ofcom", — зазначено в заяві.

Регулятор навів список програм, що викликали у нього питання. До них відносяться два випуски програми Sputnik (від 17 березня і 7 квітня), два випуски програми модуля Crosstalk (від 13 і 16 квітня), два випуски новин (від 18 та 30 березня), а також програма Worlds Apart with Oksana Boyko від 1 квітня.