Після закінчення фіналу ЧС 2018 в Росії у Twitter виклали скандальне відео допиту двох учасників Pussy Riot. Нагадаємо, вони вибігли на поле під час чемпіонату світу з футболу.

На відеозаписі відображені тільки двоє активістів, зокрема видавець "Медіазони" Петро Верзілов. Він і відповідав на питання.

З діалогу, записаного на відео:

- Що, вирішили Росії насрати?

Борги анулюють: українцям дали новий шанс у важкі часи Часу залишилось обмаль: треба встигнути зробити це з трудовими книжками Один день – 1 гривня: "Київстар" підказав як користуватися послугами майже задарма Доїхати на роботу і назад – вже не по кишені: проїзд у маршрутках дорожчає

- Ні, ми за Росію.

- А ви знаєте, що за це Росія буде штрафні санкції платити ФІФА?

- Чому?

- По дрочану!

- Ми за Росію. Так само, як і ви, якщо ви за Росію.

- Ви Росію підставили під штрафні санкції.

- Ми не підставили Росію, неправда.

- Ви нормальні?

- Нормальні.

На питання про те, де вони взяли форму, Верзилов відповів, що вона була взята напрокат. "Я іноді шкодую, що зараз не 37-й рік. Просто - іноді шкодую. Об**рали Росію, так?" - звернувся до нього чоловік, який проводив допит.

Нагадуємо, під час фінального матчу ЧС між Францією і Хорватією чотири людини в одязі правоохоронних органів вибігли на поле. Їх швидко вивели. Pussy Riot оголосила, що це була акція "Міліціонер вступає в гру". Вона приурочена до 11-х роковин смерті поета Дмитра Пригова, який "створив в російській культурі образ міліціонера, носія небесної державності".

Раніше "Знай.ua" писав про те, що Франція - чемпіон світу! Завершився кращий мундіаль в історії! Хорвати програли в фіналі з рахунком 4:2.

У вирішальному матчі Чемпіонату світу-2018 Франція повела в рахунку. На 18 хвилині Манджукич забив у гол у власні ворота. Трохи пізніше Іван Перешіч зрівняв рахунок. На 38 хвилині французи знову вийшли вперед.

На 59-й і 65-й хвилинах французи знову відзначилися голами після точних ударів Поля Погба і Киліана Мбаппе. Хорвати відіграли один м'яч. Маріо Манджукич скористався помилкою Уго Льоріса. Більше команди м'ячів не забивали.

Як підсумок, Франція виграла два тайми по 2: 1, а матч з рахунком 4: 2!