Втілення головних положень Угоди про асоціацію із ЄС суттєво відстають від запланованого іноземними партнерами графіку. З цієї причини Європейський Союз запропонував уряду і Верховній Раді альтернативне рішення: ухвалити покрокову інструкцію на найближчий рік і звіряти успіхи кожного пленарного тижня.

"Ми запропонували дві речі: в першу чергу, Кабінет міністрів і Верховна Рада повинні затвердити щорічний план прийняття пріоритетних законів в рамках імплементації Угоди про асоціацію. Друге: ми запропонували, щоб в кінці кожного пленарного тижня, з одного боку - спікер Верховної Ради і представники різних політичних партій, з іншого боку - представник Кабміну, це повинен бути віце-прем'єр з питань євроінтеграції, відзначали пріоритетні завдання, які потрібно виконати на наступного пленарного тижня", - пояснив глава представництва ЄС в Україні Хьюг Мінгареллі.

На його думку, в багатьох галузях Україна надто повільно просувається, тому зміни практично не помітні:

"Очевидно, що коли ми говоримо про митницю, податкову політику, транспорті та зайнятості - ці сфери відстають від графіка. У той же час, в інших секторах, як то навколишнє середовище, санітарні та фітосанітарні стандарти, а також захист прав споживача, все рухається швидше добре", - підсумував він.

Популярні новини зараз
Залишилось два дні: українців попереджають востаннє Українські пенсіонери отримають по 500 гривень "бонусу": хто у списку "літніх" щасливчиків У МВС попередили водіїв: для керування авто потрібно пройти спецпроцедуру – інструкція Показники лічильника стануть недійсними: споживачів застерегли від неприємностей з платіжками
Показати ще

Дивіться: особливий шлях: чи запрацюють реформи в Україні?

Як повідомляв портал "Знай.ua", Європа поставила діагноз українським політикам.