Законодавча ініціатива одного із російських урядовців шокувала світову громадськість рівнем цинізму по відношенню до власних громадян, що буквально зашкалює.

Депутат Законодавчих зборів Ленінградської області Володимир Петров вважає, що держава повинна взяти на себе відповідальність за оплату похорону росіян, які помруть, не досягнувши пенсійного віку. Він підготував пропозиції доопрацювання пенсійної реформи і направив їх прем'єр-міністру Дмитру Медведєву.

Автор ініціативи запропонував встановити граничну суму виплат на похорон - 50 тисяч рублів, однак регіони можуть підвищити суму за рахунок власних коштів. Депутат пояснив, що в Росії часті випадки смертності в передпенсійному віці. Матеріальна допомога від держави в такому випадку становить трохи більше п'яти тисяч рублів, що істотно нижче необхідного мінімуму для поховання, зазначив Петров в розмові з "Національною службою новин".

За словами депутата, виборці в зв'язку з майбутньою пенсійною реформою також стурбувались питанням, куди підуть накопичення тих, хто не доживе до виходу на заслужений відпочинок. Одним з варіантів Петров запропонував розподіляти накопичувальну частину пенсії між спадкоємцями померлого. Крім того, депутат вимагає вживати превентивних заходів, щоб не допускати необґрунтованих скорочень співробітників за 5-10 років до виходу на пенсію.

Пенсійна реформа, нагадаємо, передбачає поетапне збільшення термінів виходу росіян на пенсію: 63 роки для жінок і 65 років для чоловіків. Прем'єр Медведєв доручив депутатам Держдуми зібрати пропозиції громадян, експертів і громадських організацій щодо поліпшення реформи.

Раніше "Знай.ua" писав про те, що відомий російський журналіст і блогер Юрій Дудь потрапив у немилість користувачів соціальних мереж після того, як заявив, що український і російський народ "брати навік".

Підписники розповіли в коментарях на його сторінці в Instagram, що думають з цього приводу. Таак, українцям явно було, що сказати: заяву обговорювали протягом декількох днів.

"У нашому Донецьку війна, і повне місто найманців з Росії. Наше місто не живе в рідній Україні. Які тут брати (якби в вашому місті не дай Бог Україна влаштувала б війну, я б подивилася на ваші майки з безглуздими написами! У нас війна через ваших політиків схаменіться уже!!!"- написала matilda.