УЄФА відкрив справу проти московського Спартака за підсумками матчу третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів проти ПАОКа (0:0).

Про це повідомляє "Знай.Sport".

У провину "червоно-білим" ставляться заблоковані виходи на стадіоні, а також пряма червона картка бразильського форварда Луїса Адріано. Справу Спартака розглянуть на засіданні 23 серпня.

При цьому УЄФА ніяким чином не покарає українського захисника грецької команди Євгена Хачеріді, який показав трибунам щитки кольорів українського прапора.

"Слава Україні!" у Москві від хорватів

Перемогу збірної Хорватії над збірною Росії у чвертьфіналі чемпіонату світу екс-гравці київського Динамо Домагой Віда і Огнен Вукоєвич присвятили Україні.

"Слава Україні!", сказав Виду. "Це перемога за Динамо і Україну! Хорватія вперед!", - зазначив Вукоєвич, а Віда додав: "Давай! Давай!".