Відсвяткувати перемогу національної збірної у фіналі чемпіонату світу з футболу на вулиці Франції вийшли сотні тисяч людей. Закінчилося "хода" бійками та розбоями. Хулігани розбивали вітрини і кидалися у правоохоронців пітардами.

Цю інформацію повідомляє BFM TV.

Найбільш масові святкування відбувалися на Єлисейських полях.

У вітрини прилеглих магазинів летіли пітарди. При цьому, молоді хулігани ховали обличчя під масками. Поліція застосувала сльозогінний газ у відповідь на розбій.

Близько опівночі правоохоронцям довелося евакуювати Єлисейські поля - людей разганяли за допомогою водометів.

Пенсіонерам видадуть сертифікати на 400 гривень Будуть під постійним обстрілом: астролог вказав, на які міста чекає пекельний тиждень Готуйте гаманці: українцям за лічені дні підвищать тарифи на комуналку, що подорожчає Переказ з картки на картку будуть жорстко контролювати: як можуть заблокувати картку

Всього у фан-зоні на Єлисейських полях працювали 4 тисячі поліцейських і жандармів.

Неспокійно було і в центрі Ліона, де 20 тисяч чоловік також "відзначали" перемогу. Група людей закидала поліцейських ракетами, у відповідь правоохоронці застосували сльозогінний газ.

У місті Сан-Фели місцевий житель на автомобілі відволікся, не помітив двох припаркованих автомобілів, і врізався в них, а потім протаранив дерево. В результаті аварії чоловік загинув.

Один з футбольних фанів у місті Аннессі стрибнув у канал, зламав шию і помер.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", Франція - чемпіон світу! Завершився кращий мундіаль в історії! Хорвати програли у фіналі з рахунком 4:2.

У вирішальному матчі Чемпіонату світу-2018 Франція повела в рахунку. На 18 хвилині Манджукіч забив гол у власні ворота. Трохи пізніше Іван Перешіч зрівняв рахунок. На 38 хвилині французи знову вийшли вперед.

На 59-й і 65-й хвилинах французи знову відзначилися голами після точних ударів Поля Погба і Киліана Мбаппе. Хорвати відіграли один м'яч. Маріо Манджукіч скористався помилкою Уго Льоріса. Більше команди не забивали м'ячів.

Також портал повідомляв про те, що президент США Дональд Трамп привітав лідера Росії Володимира Путіна з проведенням чемпіонату світу з футболу. Одіозний лідер США назвав його одним з найкращих турнірів за весь час змагань.

Про це американський президент написав на своїй сторінці у Twitter після завершення вирішального матчу фіналу ЧС-2018 Франція - Хорватія (4:2). Трамп також привітав переможця чемпіонату Франції - і назвав її гру на фіналі чемпіонату екстраординарною.